פרי וצוות ג'יפוינט היקרים,
רצינו להביע את תודותינו הגדולה עבור הטיול המקסים, המקצועי והמעניין.
חזרנו כולנו מטיול הג'יפים מלאי חוויות וסיפוק, הינכם בעלי ידע עצום ואדיר, העשרתם אותנו בהיסטוריה של הגולן ועל כך הננו מביעים את תודותינו הגדולה.
מבטיחים כי עוד נחזור ונמליץ עליכם כי באמת מגיע לכם!
שוב מודים לכם על היחס החם והמקצועי. 

ועד העובדים הכללי - רשות שדות התעופה

בחג השבועות, משפחתי (כ-15 איש, כולל ילדים קטנים) נפשנו במרום גולן וזכינו לסיור ג'יפים מקצועי ביותר שנערך ע"י פרי שלח. פרי הדריך אותנו בנסיעה במסלול מדהים, במשך כ-3 שעות, תוך הכרה מלאה ובקיאות מדהימה בהיסטוריה המקומית של רמת הגולן ובידיעת הארץ. זו הייתה חוויה מקסימה הן לילדים והן למבוגרים ולכן אני ממליצה בחום לכל אדם המעוניין בחוייה כייפית, מעניינת שבה לא רק נהנים מהנופים המרהיבים אלה גם סופגים ידע ומבינים כמה מדהימה ארצנו הקטנטונת ֿבאמת.

ליטל מאיירס

אנו לוחמי גדוד 129 חטיבה 8, ערכנו סיור "בעקבות לוחמים" בציר הלחימה, בקרב ההבקעה ברמת הגולן, במלאת 40 שנה לקרב.
המדריך מר פרי שלח, ערך לנו סיור ממצה ומהנה,פרי ביצע שעורי בית,למד את המסלול,גילה בקיאות רבה בכל הקרב שהתרחש, גילה לנו בנוסף גם מספר דברים שלא ידענו.
אנו ממליצים מכל הלב על פרי שלח כמדריך מקצועי
מהימן, ברמה גבוהה ביותר.  

יעקב חורש

באפריל כשהינו בנופש עם בננו הצעיר במרום גולן. חיפשנו טיול ג'יפים קטן באזור. פרי שלח המדריך לקח אותנו לסיבוב באזור. זו הייתה חוויה נעימה לעת ערב עם מדריך שנותן את הנשמה ולא פועל עם סטופר. מר פרי אצלנו זכית בתואר "הישראלי היפה".
תודה מקרב לב 

משפחת ברתל

יצאנו עם שלושת ילדינו לטיול של שלוש שעות בצפון רמת הגולן במרץ והיה מדהים. הגענו למקומות מדהימים שקשה להגיע אליהם ללא ידע והכרת השטח. קיבלנו הסברים מאלפים על הנוף הטבע החי ובעיקר אהבת הארץ .
החוייה תישאר עימנו ובעיקר עם הילדים הרבה זמן, ואין ספק שנחזור לסיורים נוספים

יחי 

במהלך חודש מאי, במסגרת טיול גיבוש ערב, התקיים מפגש (קומזיץ). הערב הופעל ע"י חברת ג'יפוינט  
ההפקה נעשתה בטוב טעם ובהשקעה אשר הובילו למקומות הנכונים.
יישר כח. 

ויקטור גל

בחודש פברואר טיילנו כמה משפחות, עם ילדים גדולים וקטנים, בהדרכת פרי שלח בצד הצפון מזרחי של הרמה. הגענו למקומות מיוחדים שמובן שלא היינו מגיעים אליהם אילולא הדרכתו של פרי שלח.
מעבר להיותו של פרי בקי בשטח ובהסטוריה, פרי בחור מקסים שכיף להעביר איתו את היום. יש לו גישה לילדים וזה מאד נוח בטיול משולב של בוגרים וילדים.
אנו ממליצים בחום על טיול ג'יפים עם פרי.

עמיר מבור